W dniach 10-13.09.2019 r. odbędą się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA w Poznaniu. Nasze okleiniarki oraz pilarki zaprezentowane będą w pawilonie 5 na stoisku 27.

Targi DREMA, to targi dla branży drzewno-meblarskiej. W obecnym roku również znajdują się one na liście 15 największych w skali globu wystaw obrabiarek do drewna. Cieszą się one poparciem Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABIOS.

Mamy ten zaszczyt, że podczas targów prezentowane będą maszyny z naszej firmy – dokładnie będą to okleiniarki oraz pilarki. Zapraszamy wszystkie osoby, które interesują się branżą drzewno-meblarską, specjalizują się w niej na co dzień, ale również takie, które są z nią związane hobbistycznie. Targi te będą doskonałą okazją do tego, by na żywo poznać naszą ofertę. Spojrzenie na nasze maszyny z innej perspektywy, niż za pośrednictwem strony internetowej, pozwoli każdemu bliżej dostrzec wartość oferowanych przez nas sprzętów. Poza tym, kolejną zaletą przybycia na targi jest możliwość poznania nowych ludzi i nawiązania wartościowych kontaktów zarówno z wystawcami sprzętów oraz z osobami zwiedzającymi.

Warto wspomnieć, że targi DREMA zajmują 5. miejsce w rankingu znanych światowych pokazów. Ponadto widnieją na liście 15 międzynarodowych, najważniejszych wystaw maszyn do obróbki drewna. W bieżącym roku Europejska Federacja Producentów Maszyn do Obróbki Drewna Eumabios znów zaklasyfikowała te targi do listy targów, które poleca się członkom Stowarzyszenia w 2019 roku. Pojawić się na nich to zaszczyt! Z całym przekonaniem podkreślamy, że warto tu być. Przedstawione zostaną tutaj technologie przyszłości i sprzęty oferowane obróbce drewna, branży meblarskiej oraz tartacznej, a także energii z drewna. Ich dopełnienie stanowić będą urządzenia do rozkroju oraz szycia tkanin, komponenty do wyrobu mebli i wszelkie akcesoria meblowe. Odrębnym obszarem będzie Pawilon Promocji Drewna, czyli niepowtarzalna sfera prezentująca możliwości surowców drzewnych.

Serdecznie Państwa zapraszamy! Liczymy na Waszą obecność i zainteresowanie naszymi maszynami. Znajdziecie nas w pawilonie 5 na stoisku 27!

Call Now Button