Polityka Prywatności Hebrock Polska 05.09.2018

Polityka prywatności aplikacji mobilnej Hebrock Polska

 

1. Polityka prywatności Hebrock Polska

Użytkownik akceptuje wszystkie warunki i postanowienia przedstawione w niniejszej polityce prywatności poprzez instalację aplikacji mobilnej Hebrock Polska, bądź używanie jej i korzystanie z oferowanych usług oraz funkcji w jakikolwiek sposób.

 

2. Administrator bazy danych personalnych

Administratorem Twoich danych personalnych jest: Robert Zmuda

Email: info@hebrock.pl

 

3. Informacja o danych personalnych, które zbieramy:

Podczas procesu zakładania i konfiguracji początkowej konta w Hebrock Polska trafiają do nas Twoje dane, takie jak NIP, adres e-mail, telefon, adres firmy, nazwa firmy.

W związku z rozwojem, modyfikacją i rozszerzaniem funkcjonalności Hebrock Polska możemy w przyszłości zbierać dodatkowe dane o Tobie, jednakże, jeśli to nastąpi, zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową lub poprzez informację w aplikacji.

 

4. Wykorzystywanie danych personalnych przez Hebrock Polska

Twoja prywatność i bezpieczeństwo powierzonych danych jest dla nas bardzo ważna i zobowiązujemy się do ich ochrony i użytku zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/ WE, w skrócie RODO.

Wszystkie dane jakie wymienione w punkcie 3. są zbierane i przetwarzane są TYLKO i WYŁĄCZNIE w celu zapewnienia poprawnego działania funkcji aplikacji i możliwie najwyższego komfortu jej obsługi.

Hebrock Polska nie udostępnia nikomu żadnych Twoich danych personalnych.

Administrator danych ma dostęp WYŁĄCZNIE do NIP, adres e-mail, telefon, adres firmy, nazwa firmy i służy to jedynie możliwości przekazywania Ci niezbędnych i kluczowych informacji związanych ze zmianami Polityki Prywatności, czy zasad i warunków funkcjonowania i użytkowania aplikacji. Oczywiście, możesz zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości w kwestiach opisanych powyżej, w tym celu prosimy o kontakt mailowy z Administratorem danych. Jest to równoznaczne z tym, że konieczność bycia na bieżąco ze zmianami w Polityce Prywatności leży po Twojej stronie.

 

5. Bezpieczeństwo danych

Bardzo cenimy sobie bezpieczeństwo danych jakie gromadzimy i przetwarzamy i w związku z tym stosujemy powszechnie obecne i zaufane sposoby i procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa baz danych. Jednakże, żaden system nie jest w stanie być chronionym w 100% i zawsze istnieje ryzyko nieautoryzowanego dostępu do bazy danych i Twoich danych personalnych. Korzystając z Hebrock Polska akceptujesz powyższe ryzyko.

Staramy się maksymalnie ograniczyć potencjalne negatywne skutki nieupoważnionego dostępu do bazy danych Użytkowników, którą zarządza Administrator danych. Baza to posiada wyłącznie wgląd na NIP, adres e-mail, telefon, adres firmy, nazwa firmy Użytkownika. Wszelkie pozostałe dane, które nam przekazujesz znajdują się na Twoim koncie Hebrock Polska bezpośrednio w aplikacji mobilnej i nikt poza Tobą nie ma do nich dostępu.

Zgodnie z powyższym, każdy z Użytkowników, aby móc korzystać z aplikacji musi założyć swoje konto. Konta Hebrock Polska chronione jest kodem aktywacyjnym, który wysyłany jest SMS-em na numer danego Użytkownika. Nikt poza Tobą, (NAWET Administrator danych) nie ma dostępu do Twojego konta. Protekcja danych dostępu do konta Hebrock Polska leży wyłącznie po stronie Użytkownika i Administrator nie ponosi odpowiedzialności za dostęp do konta przez osoby nieupoważnione.

 

6. Zmiany w Polityce Prywatności Hebrock Polska

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian i aktualizowania Polityki Prywatności. Jednakże, za każdym razem gdy wprowadzimy w niej zmiany każdy z użytkowników zostanie o tym fakcie poinformowany (chyba, że dobrowolnie zrezygnował z tej możliwości). Aktualną Politykę Prywatności można będzie przeczytać bezpośrednio na stronie aplikacji Hebrock Polska w sklepie Google Play, AppStore bądź pod adresem www.hebrock.pl. Data ostatniej modyfikacji Polityki Prywatności widoczna będzie na dole dokumentu.

 

7. Twoje prawa jako użytkownika Hebrock Polska

Aplikacja została zaprojektowana w sposób, aby każdy z użytkowników miał możliwość wprowadzania zmian w danych jakie wprowadził do aplikacji. Zmian tych można dokonywać w panelu ustawień wewnątrz aplikacji. Każdy z użytkowników ma prawo do permanentnego usunięcia konta Hebrock Polska i całkowitego skasowania jego danych z bazy danych personalnych. W tym celu prosimy o kontakt z Administratorem danych.

 

8. Kontakt i komunikacja Hebrock Polska

Kanały komunikacji ze strony Hebrock Polska w stronę Użytkownika to wiadomość e-mail oraz powiadomienia z aplikacji wyświetlane na telefonie, na którym została ona zainstalowana. Jeśli nie chcesz otrzymywać powiadomień wystarczy, że zablokujesz tą możliwość w ustawieniach aplikacji z poziomu ustawień telefonu.

Masz jakiekolwiek pytania związane z powyższą Polityką Prywatności, czy samą aplikacją? Chcesz podzielić się opinią, sugestiami, zgłosić błąd lub po prostu się z nami skontaktować? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: info@hebrock.pl

 

Ostatnia aktualizacja Polityki prywatności: 05.09.2018

 

Call Now Button