Oklejanie krawędzi drewnianych – proces ten jest przeprowadzony przy użyciu specjalnych okleiniarek, które znajdą Państwo w naszym sklepie.

Często podejmują się go zakłady stolarskie oraz meblarskie chcąc precyzyjnie okleić boczne krawędzie elementów drewnianych, aby wyglądały one jednolicie.

Oferowane przez nas maszyny wyposażone są w agregaty wstępnego frezowania, które precyzyjnie zrównają płaszczyzny przed przystąpieniem do oklejenia. Dzięki temu powstaje dobrej jakości płaszczyzna okleiny, która nie zawiera żadnych obić w zetknięciu z okleiną.

Kiedy następuje oklejanie, tworzywo w finalnym etapie jest cyklinowane, dzięki czemu pozyskuje się gładkie, idealne krawędzie.

Podczas oklejania wykorzystywane mogą być różnorodne obrzeża drewniane.

Kiedy mamy do czynienia z cienkimi brzegami, powinno się fazować ich krawędzie. Z kolei w przypadku grubych brzegów – krawędzie należy zaokrąglać.

Przy użyciu naszych maszyn możliwe będzie precyzyjne oklejenie płaszczyzn brzegów prostoliniowych oraz krzywoliniowych. Znajdą one swoje zastosowanie podczas prac nad płaszczyznami z drewna i idealnie pokryją brzegi.

Kiedy osoby zdecydują się na zakup tego typu sprzętu, powinni przede wszystkim kierować się jakością oraz wytrzymałością.

My możemy zagwarantować naszym Klientom wysokiej klasy sprzęty, które usatysfakcjonowały już wielu odbiorców.

Wszystkie dostępne u nas okleiniarki w jakiś sposób się różnią. Każda jednak przeszła przez przegląd techniczny. Mamy więc świadomość, że oferujemy na sprzedaż maszyny, które są całkowicie funkcjonalne.

Aby Klienci mieli pewny wgląd na to, co zamawiają – zamieściliśmy na stronie oryginalne fotografie maszyn.

Okleiniarki, które oferowane są w naszym sklepie są proste w użyciu, podnoszą wydajność procesu obróbki przedmiotów drewnianych, a także pozwalają zaoszczędzić czas. Znacznie usprawniają prace w niejednym zakładzie stolarskim, czy produkcyjnym. Doskonale radzą sobie z okleinowaniem nie tylko brzegów cienkich, ale również tych grubszych.

Nasza firma produkuje wysokiej klasy maszyny i urządzenia do okleinowania wąskich płaszczyzn prostoliniowych i krzywoliniowych, nanoszenia kleju na obrzeże oraz okleinowania felców drzwiowych. Zajmujemy się także serwisowaniem oferowanego sprzętu!

Zapraszamy do kontaktu!

Call Now Button