okleiniarki kabinowe

W ofercie naszej firmy znajdują się okleiniarki kabinowe, przy użyciu których można przeprowadzać prace przy płaszczyznach o różnych kształtach i grubościach. Przy każdej maszynie można wskazać cykliny płaskie albo promieniowe. Umieszczone są w nich komputery do sterowania i specjalne ekrany, które pozwalają na dopasowanie działania maszyny do konkretnych potrzeb odbiorcy. W naszej ofercie znaleźć można również okleiniarki ze wstępnym frezowaniem, okleiniarki bez wstępnego frezowania oraz maszyny na specjalne zamówienie. Zastosowanie najwyższej klasy frezów pozwala wstępnie obrobić drewno i obciąć konkretne detale.

Nasze okleiniarki kabinowe zaprojektowane zostały z myślą o możliwości przeprowadzenia doskonałej obróbki drewna i precyzyjnego wykończenia.

Idealny system działania maszyn zapewnia dodatkowo mechanizm przenoszenia, który sprawia, ze posuw nie oddziałuje na oklejanie. Płyty mogą wiec się swobodnie przemieszczać. Okleiniarki kabinowe ze wstępnym frezowaniem cechują się bardzo dobrą konstrukcją. Zostały bardzo dobrze wyprodukowane i doskonale sprawdzą się zarówno w większych zakładach produkcyjnych jak i mniejszych stolarniach.

okleiniarki kabinowe

Okleiniarki kabinowe kupią Państwo w naszej firmie w atrakcyjnej cenie.

Ich potencjał jest ogromny o czym warto się przekonać. Wszelkie procesy związane z obróbką drewna staną się prostsze, szybsze i efektywniejsze. Nasze urządzenia podniosą komfort i jakość pracy. Nie powinny ulec żadnym awariom, ponieważ wykonali je fachowcy z dużym doświadczeniem, a następnie dodatkowo zostały przeprowadzone ich testy. Jednak na wszelki wypadek gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

To co jest wielkim plusem naszych okleiniarek to łatwa konstrukcja i nieskomplikowana obsługa.

Z łatwością można okleić nimi wąskie i szerokie płaszczyzny – nie tylko te cienkie. Nasze okleiniarki kabinowe poradzą sobie także z grubszym tworzywem. Nasze urządzenia niejednokrotnie spotkały się z uznaniem wśród Klientów. Z pełnym przekonaniem potwierdzili oni najlepsza jakość i niezawodne działanie naszych maszyn. Ich umieszczenie w zakładach przeprowadzających procesy z drewnem zupełnie odmienia standard pracy.

Warto w nie zainwestować zwłaszcza w przypadku zakładów, gdzie niezwykle liczy się czas i precyzja.

Automatyczne działanie naszych okleiniarek kabinowych sprawi, że nawet duży nakład pracy nie będzie Wam straszny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Call Now Button