okleiniarki do krawędzi

Firma Hebrock oferuje Klientom profesjonalne okleiniarki do krawędzi, które idealnie nadają się do dokładnego oklejania bocznych obrzeży detali drewnianych. Mają duże zastosowanie w zakładach stolarskich oraz produkcyjnych. W naszych maszynach znajdują się agregaty wstępnego frezowania – te doskonale zrównują powierzchnie zanim nastąpi do oklejanie. W rezultacie można otrzymać wysokiej klasy powierzchnię okleiny, na której nie dostrzeże się jakichkolwiek obić w kontakcie z okleiną. Gdy dochodzi do okleinowania, surowiec na koniec jest cyklinowany – to pozwala uzyskać bardzo gładkie brzegi.

Oklejaniu mogą zostać poddane różne krawędzie drewniane.

Jeśli chodzi o cienkie obrzeża – najlepiej dokonać frezowania krawędzi, natomiast w przypadków tych grubych – najlepiej krawędzie zaokrąglać. Okleiniarki do krawędzi z naszej firmy pozwolą Klientom dokładnie okleić powierzchnię obrzeży prostych i krzywych. Sprawdzają się one w pracach nad powierzchniami drewnianymi i dobrze pokrywają brzegi.

okleiniarki do krawędzi

Każdy kto zdecyduje się na inwestycję w tego typu sprzęt, musi mieć na uwadze jakość i trwałość.

Nam Klienci mogą w pełni zaufać – wszystkie urządzenia zostały przetestowane, zatem doskonale wiemy, co posiadamy w sprzedaży. Okleiniarki do krawędzi cechują się właściwościami, które nieco je między sobą różnicują. Wszystkie jednak są sprawne i można zaopatrzyć w nie niejeden zakład stolarski, czy produkcyjny. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy fotografię do każdej maszyny – zanim złożą Państwo zamówienie, macie możliwość wcześniejszego obejrzenia ich.

W przypadku jakichkolwiek pytań – zachęcamy do kontaktu.

Nasz doświadczony zespół z chęcią z Państwem porozmawia i w razie potrzeby – doradzi, rozwieje wątpliwości.
Mamy ogromną wiedzę w tej branży, dlatego nie tylko sprzedajemy, ale również pomagamy.

Call Now Button