okleiniarki do drewna

Okleiniarki do drewna stosuje się w celu oklejania obrzeży i wąskich płaszczyzn z drewna.

Przy pomocy naszych maszyn Klienci obrobią płaszczyznę prostą, a także krzywą. To co cechuje okleiniarki do drewna z naszej firmy to dokładne działanie oraz krótki czas pracy. Wszystkie nasze maszyny zostały skonstruowane przez profesjonalistów, a następnie zostały przetestowane, dlatego mamy pewność co do ich wysokiej jakości.

Okleiniarki do drewna są urządzeniami niezbędnymi w zakładach stolarskich oraz produkcyjnych.

Oferowane przez nas maszyny pozwalają przeprowadzić prace zarówno z surowcami naturalnymi jak i sztucznymi.
Dobre urządzenia cechują się tym, że gwarantują precyzję i wydajność w działaniu na długo – okleiniarki do drewna firmy Hebrock takie właśnie są. Posiadamy okleiniarki ze wstępnym frezowaniem, okleiniarki bez wstępnego frezowania oraz maszyny na specjalne zamówienie – wybór jest naprawdę szeroki.

okleiniarki do drewna

Każda z oferowanych przez nas okleiniarek jest profesjonalna, niezwykle solidna, prosta w obsłudze i bardzo dokładna w działaniu.

Okleiniarki do drewna firmy Hebrock – właściwości:
– nieskomplikowana obsługa
– wydajność maszyny
– zaokrąglanie krawędzi grubszych
– oklejanie prostych i krzywych detali
– duży stół z możliwością regulacji.

Wyposażeniem naszych maszyn jest automatyczny posuw, frezowanie pozostałości i obcinanie krawędzi. Można zastosować je w każdym miejscu, w którym przeprowadza się prace z drewnem. Opcja zastosowania wybranych dodatków powoduje, że dobrze spełnią swoją rolę w przypadku prostych i krzywych detali. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Call Now Button