Nasza firma zajmuje się produkcją maszyn i urządzeń do okleinowania, a także sprzedażą odpylaczy firmy ADAMIK. Zakupując te pierwsze rozwiązania, warto również zainwestować w odpylacze. Dlaczego? Ponieważ odpowiadają one za odciąganie nieczystości od wybranych jednostek okleiniarek. Ma to ogromne znaczenie, jeśli chodzi o zapewnienie sobie pracy w warunkach bezpiecznych dla zdrowia. Odpylacze firmy ADAMIK zostały profesjonalnie skonstruowane, ze szczególnym uwzględnieniem parametrów podciśnienia, które są niezwykle ważne podczas właściwego odciągania wspomnianych nieczystości.

Dostępne w firmie ADAMIK wentylatory cechują się wysokimi właściwościami. Wykonano je w taki sposób, by zużyły możliwie najmniejszą dawkę energii elektrycznej. Warto podkreślić, że rozwiązania te były testowane przez ponad 10 lat, na skutek czego osiągnęły tak dobre właściwości. Sprzęty są w stanie współpracować z różnorodnymi urządzeniami do obróbki drewna.

We wszelkich zakładach, w których w wyniku pracy z drewnem gromadzi się sporo pyłu, albo groźnych substancji bardzo potrzebne są odpylacze, które pozwolą je usunąć.
Podczas zakupu konkretnego odpylacza, warto wziąć pod uwagę jego właściwości, ponieważ to od nich zależy skuteczność oczyszczania tego, co szkodliwe. Należy także uwzględnić typ pracy świadczonej w danym zakładzie oraz ilość wytwarzanych niebezpiecznych związków. Na podstawie tego można dokonać najlepszego dla nas wyboru. Oczywiście znaczenie ma to, kto jest producentem konkretnych odpylaczy. Z pewnością każdy dostarcza na rynek wiele rozwiązań, które w jakiś sposób różnią się od siebie. My proponujemy postawić na odpylacze firmy ADAMIK, które cechują się niezawodnością i trwałością. Z pewnością usatysfakcjonują każdego klienta.

Call Now Button