niemieckie pilarki

Praca z drewnem wymaga niekiedy poświecenia czasu, sporo uwagi, a także dokładności.

W wyniku prac manualnych nie zawsze wszystko wyjdzie tak efektywnie, jak byśmy sobie tego życzyli, dlatego mamy dla Państwa coś specjalnego. Niemieckie pilarki są bardzo przydatne w każdym zakładzie, w którym przeprowadza się prace z drewnem. Jak najbardziej można je zastosować do profesjonalnej obróbki elementów drewnianych. Zostały one skonstruowane tak, by można było je w pełni bezpiecznie stosować. Ich bogate właściwości i niezawodne działanie spotkały się już z uznaniem wielu naszych odbiorców. Niemieckie pilarki to urządzenia zarówno dla fachowców przy pracy z drewnem jak i majsterkowiczów. Za ich pomocą można ciąć drewno, surowce drewnopochodne oraz sztuczne. Można nimi ciąć pod kątem prostym, ale nie tylko.

niemieckie pilarki

Niemieckie pilarki mają silnik o dużej mocy, dzięki czemu każde cięcie przy ich użyciu jest bardzo dokładne.

Wszelkie detale drewniane piłują wzdłuż, a także poprzecznie – nie mają z tym najmniejszego problemu, tak samo jak z cięciem twardego drewna. Naszymi pilarkami można dokonać cięcia drewna, belek, płyt. Urządzenia te posiadają prowadnicę boczną, która pozwala przycinać elementy na dowolną szerokość. Ponadto z każdej strony stołu można zmieniać jego powierzchnię, a dzięki pokrętłu regulowania wysokości tarczy można zmieniać wysokość. Jedną z zalet tego typu maszyn jest to, że nie zabrudzają one miejsca pracy,

Niemieckie okleinarki pochodzące z naszej oferty cechują się wysoką klasą i funkcjonalnością.

Jeśli chodzi o użytkowanie – są łatwe w obsłudze i zaprojektowano je tak, by służyły jak najdłużej, jednak na wypadek nieprzewidzianych sytuacji nasza firma gwarantuje serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny. Kupując maszyny w firmie Hebrock nie trzeba mieć żadnych wątpliwości, czy to dobra inwestycja. Profesjonalna obsługa firmy oferuje doradztwo oraz pomoc Klientom, którzy mają problem z dokonaniem właściwego wyboru. Zachęcamy do zainwestowania w sprawdzone i potwierdzone co do jakości niemieckie okleinarki z naszego sklepu!

Call Now Button