niemieckie okleiniarki

Nasze niemieckie okleiniarki mają zastosowanie w pracach związanych z oklejaniem obrzeży oraz wąskich drewnianych płaszczyzn.

Doskonale radzą sobie z elementami o prostej płaszczyźnie, ale również o krzywej. Niemieckie okleiniarki firmy Hebrock pracują bardzo dokładnie i sprawnie – pozwalają więc skutecznie zaoszczędzić czas pracy, jednocześnie podwyższając jej jakość. Pracy nad naszymi maszynami podjęli się najlepsi fachowcy. Nie mamy więc wątpliwości, że oferujemy je w bardzo dobrym stanie. Ponadto przeszły one wcześniej przez odpowiednio testy, co dodatkowo potwierdziło nasze przeczucie.Osobiście uważamy, że w dzisiejszych czasach każdy zakład stolarski oraz produkcyjny powinien posiadać niemieckie okleiniarki. Z pewnością w takim miejscu bardzo mocno liczy się precyzja i dokładność, czego w pełni nie zapewnią procesy manualne.

Działaniu naszych maszyn mogą zostać poddane surowce naturalne oraz sztuczne.

Okleiniarki niemieckie firmy Hebrock są gwarancją wydajności i dokładności w wykonywanych pracach. My gwarantujemy Klientom urządzenia, które znacznie ułatwią im prace z drewnem, ale również zapewniamy serwis – mamy bogate doświadczenie w tej branży, które oprócz sprzedaży pozwala nam też pomagać, doradzać i serwisować maszyny.

W ofercie naszej firmy znajdują się okleiniarki ze wstępnym frezowaniem, okleiniarki bez wstępnego frezowania oraz maszyny na specjalne zamówienie. Klienci mają w czym wybierać.

Niewątpliwie zaletą oferowanych przez nas niemieckich okleiniarek jest łatwość w obsłudze. Początkujący nie muszą się więc martwić, że będzie musiało minąć sporo czasu, zanim będą oni potrafili samodzielnie dobrze nimi operować.

Niemieckie okleiniarki firmy Hebrock – cechy:

– prosta obsługa
– wydajność
– zaokrąglanie grubych obrzeży
– oklejanie prostoliniowych i krzywoliniowych elementów
– stół z opcją regulowania.

W okleiniarkach tych znajduje się automatyczny posuw, frezowanie pozostałości i obcinanie krawędzi. W każdym miejscu, w którym przeprowadza się prace z drewnem będą one stanowiły bardzo cenne urządzenia, których nie da się zastąpić niczym innym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Call Now Button