maszyny do oklejania płyt meblowych

Oferujemy Państwu maszyny do oklejania płyt meblowych, które idealnie okleją powierzchnię zarówno prostych jak i krzywych obrzeży płyt.

Urządzenia tego typu mają zastosowanie w pracach nad płaszczyznami z drewna i gwarantują doskonałe pokrycie krawędzi. W ofercie posiadamy okleinarki ze wstępnym frezowaniem, okleinarki bez wstępnego frezowania oraz maszyny na specjalne zamówienie. Podczas zakupu maszyny do oklejania płyt meblowych zawsze trzeba przykładać szczególną wagę do ich jakości i trwałości. My możemy zapewnić Klientów o bardzo dobrej klasie i niezawodności urządzeń. Każde jest odpowiednio przetestowane, dlatego nie raz spotkało się z uznaniem wśród odbiorców.

Idealnie sprawdzają się one w niejednym zakładzie meblarskim, zastępują tam prace ręczne, skracają czas działania i pracują z dużą dokładnością. Ich obsługa nie jest skomplikowana, dlatego można stwierdzić, że tego typu inwestycja jest jak najbardziej opłacalna i przynosi ogromne korzyści.Aby wykończyć meble powstałe z surowców drewnianych, trzeba zastosować specjalne do tego maszyny, dzięki którym będzie można nanieść na ich brzegi i płaszczyznę warstwę ochronną.

maszyny do oklejania płyt meblowych

Każda oferowana przez nas maszyna w jakiś sposób różni się od siebie, jednak wszystkie są niezawodne.

Na naszej stronie www zostały umieszczone fotografie każdej oferowanej maszyny, co pozwala Klientom dokładnie obejrzeć je przed złożeniem zamówienia. Różnice dotyczą obszaru wykorzystania oraz możliwości. Maszyny do okleinowania drewna sprawdzą się w zakładach, w których ważny jest czas i dokładność – automatyzacja będzie tam przydatna. Bardzo dobrze poradzi sobie z elementami prostymi jak i krzywymi. Jeśli chodzi o sprawowanie kontroli nad takimi maszynami – nie wiążą się z tym żadne trudności – za kontrolę odpowiada elektroniczny sterownik.
Hebrock Polska posiada w ofercie maszyny do oklejania płyt meblowych, które są gwarancją najwyższej jakości. Praca z nimi jest przyjemna, prostsza i efektywniejsza. Inwestycja w nasze urządzenia jest opłacalna, ponieważ się zwraca.

Oferujemy także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzedawanych maszyn.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości w kwestii naszych urządzeń – zapraszamy do kontaktu. Chętnie z Państwem porozmawiamy.

Call Now Button