maszyna do okleinowania

Maszyna do okleinowania drewna

W celu wykończenia przedmiotów drewnianych należy wykorzystać maszyny do okleinowania drewna, które pozwolą bardzo precyzyjnie nanieść na ich obrzeża i płaszczyznę warstwy ochronne.
Proces tworzenia okleiny dzieli się na kilka podstawowych kroków:
– naniesienie kleju na obrzeże płyty
– przyklejanie krawędzi z danego tworzywa – jego pozostałości frezuje się równomiernie z płytą
– zaokrąglenie całkowite krawędzi
– obcięcie początków oraz końców krawędzi równomiernie z płytą.

maszyna do okleinowania

 

Każda maszyna do okleinowania drewna z naszej firmy jest inna pod względem obszaru wykorzystania i możliwości. Podstawowe maszyny dedykujemy mniejszym firmom, w których niekoniecznie trzeba wykonywać prace automatycznie. Tam jednak gdzie bardzo stawia się na czas oraz dokładność najlepiej zainwestować w maszyny zautomatyzowane, które pozwolą obrobić obrzeża proste, ale również krzywe.

Kontrolowanie działania automatycznej maszyny do okleinowania jest bardzo komfortowe, dokonuje tego elektroniczny sterownik.

Maszyna do okleinowania drewna ma duże zastosowanie w zakładach stolarskich i meblarskich. Tam z pewnością przykłada się dużą wagę do dokładności podczas okleinowania bocznych obrzeży detali drewnianych, dlatego obecność tego typu maszyn w takim miejscu jest uzasadniona.

W ofercie posiadamy okleinarki ze wstępnym frezowaniem, okleiniarki bez wstępnego frezowania oraz maszyny na specjalne zamówienie.

Produkujemy najlepsze maszyny oraz urządzenia do okleinowania wąskich płaszczyzn prostych i krzywych, do nanoszenia kleju na brzegi oraz do okleinowania felców drzwiowych. Do naszych usług zalicza się również serwisowanie sprzedawanych maszyn. Jesteśmy pewni naszych produktów, ponieważ każda maszyna do okleinowania drewna przeszła odpowiednie testy. Nie mamy wątpliwości co do tego, że proponujemy Wam to, co przydatne, poprawnie działające i wydajne! Krzywe brzegi drewnianych części to dla naszych maszyn żaden problem. Doskonale radzą sobie one w takich przypadkach i nie wyrządzają szkód. Ich obsługa jest łatwa i bezpieczna. W przypadku większego zainteresowania oferowanymi przez nas urządzeniami – zapraszamy do kontaktu!

Call Now Button