krajzega

Krajzega jest urządzeniem przeznaczonym do cięcia surowców drewnianych, niekiedy betonowych, ceramicznych, aluminiowych przy użyciu piły o kształcie owalnej tarczy zębatej.

Wyposażona jest w podstawę z zamocowanym do niej blatem oraz wałkiem z zamocowaną tarczówką. Siłą napędową dla tego wałka jest pasek klinowy, który napędza silnik umieszczony na dole konstrukcji (jest to zazwyczaj trójfazowy silnik asynchroniczny). Krajzega ma dość łatwą budowę i dlatego czasem wykonuje się ją w środowisku domowym. Zazwyczaj nie ma żadnej osłony i innej ochrony, w konsekwencji czego dochodzi do wypadków.
Maszyna tego typu produkowana w naszej firmie cechuje się niezawodną i bardzo solidną konstrukcją. Została skonstruowana tak, by mogła poprawnie funkcjonować przez możliwie najdłuższy czas.

Krajzegą można m.in. ciąć drewno, płyty wiórowe, płyty pilśniowe, płyty stolarskie.

Cechuje się ona dużymi obrotami oraz szerokim stołem roboczym, dzięki czemu zagwarantowane są efektywne i komfortowe warunki w czasie wykonywania prac.
Silnik krajzegi zapewnia równomierne działanie gwarantując świadome prowadzenie i obrabianie tworzywa.
Urządzenie to pozwala na wygodne wykonywanie działań podczas każdego cięcia. Przy wyższych obrotach zagwarantowana jest wydajniejsze tempo cięcia.

krajzega

Właściwości krajzegi z naszej oferty:

– duża moc silnika
– regulowany kąt cięcia
– regulowana listwa oporu
– przystawka + kątomierz
– odprowadzanie wiórów.

Hebrock Polska oferuje Klientom maszyny o niezawodnej jakości, bardzo precyzyjnie skonstruowane. Mają one trwałą obudowę i najlepsze właściwości, które zapewniają pozytywne rezultaty płynące z ich użycia. Stanowią ułatwienie przy pracy z drewnem. Można wykorzystać je również do cięcia metalu, jednak wymaga to użycia specjalnej tarczy.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą krajzeg firmy Hebrock.

Call Now Button