formatówki

Nasza firma oferuje Klientom formatówki najwyższej jakości. Każda z nich została skonstruowana przez profesjonalistów w tej branży i zanim ostatecznie wprowadzono ją na rynek, wcześniej przeszła przez wyczerpujące testy, które potwierdziły jej niezawodność. Naszym Klientom oferujemy nie tylko sprzedaż, ale też fachową pomoc i doradztwo w kwestii wyboru maszyn. Jesteśmy firmą składającą się z doświadczonego zespołu, który ma wielką wiedzę, dlatego gwarantujemy najlepsze sprzęty i najlepszą obsługę.

Formatówki pochodzące z naszej firmy cechują się najwyższą jakością i atrakcyjną ceną!

Formatówki to obrabiarki służące do precyzyjnego obrzynania z każdej strony bądź do podziału na małe płyty z tworzyw drzewnych i do precyzyjnego przecięcia tarcic wzdłuż nich. W odróżnieniu od typowych tarczówek stołowych posiadają przesuwny stół z liniałem oraz ogranicznikami, a także podcinacz – jest to niewielka piła, która wystaje nieco ponad stół i wykonuje ruch w stronę odwrotną do piły głównej. Przeznaczona jest do nadcinania powłoki płyt wiórowych znajdującej się po stronie zewnętrznej. Formatówki są wyposażone w osłony górne, które muszą pozwalać na kompleksową osłonę dwóch tarczówek i posiadać w części tej znajdującej się z przodu naprowadzenie, które pozwoli unieść osłonę przez podłożone pod nią tworzywo poddane obróbce.

formatówki

Ponadto niebezpieczeństwo mogą stanowić systemy przesuwnych stołów. Z uwagi na to, żeby zapobiec wkręceniu czy zniszczeniu palców – rolki prowadzące trzeba osłonić, a zderzaki osłonić gumowymi obojami. Formatówki wykorzystuje się w branży meblarskiej. Kluczowe dla nich jest to, że posiadają stół przesuwny, który pozwala przeprowadzić bardzo dokładne cięcie w pojedynczej procedurze – nadające się do sklejania.

Praca z tymi urządzeniami wiąże się z mniejszym nakładem czasu.

Posiadają one również kątownik, ogranicznik kątowy oraz przykładnicę równoległą – dzięki tym elementom można frezować rowki, czy piłować surowce sztuczne.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Hebrock, w której proponujemy solidne formatówki, skonstruowane w sposób gwarantujący niezawodność na długi czas!

Call Now Button