Już jest dostępna aplikacja mobilna Hebrock Polska!

Aplikacja Hebrock Polska jest rozwiązaniem, z którego mogą korzystać wszyscy, którzy chcą zapoznać się z ofertą naszej firmy, a także nasi klienci.

Osoby, które do tej pory nie dokonały zakupu maszyny w firmie, mogą poprzez aplikację sprawdzić jej ofertę i dane kontaktowe – nie jest wymagana tutaj rejestracja.

Osoby, które są klientami firmy w obrębie aplikacji mają wgląd do zakupionych przez siebie maszyn, do dokonanych płatności w firmie oraz do takich informacji jak termin kolejnego przeglądu.

W aplikacji zastosowane zostały takie funkcjonalności jak czat, który pozwala na nawiązanie kontaktu z administratorem w razie jakichkolwiek pytań związanych z maszynami, a także możliwość nawiązania połączenia telefonicznego z nim.

W momencie zakupu w firmie maszyny, administrator wpisuje odbiorcę na listę klientów. Po podaniu przez klienta numeru NIP w aplikacji, otrzymuje on kod dostępu w formie wiadomości SMS, który pozwala mu na zalogowanie.

Aplikacja jest bardzo pomocna, ponieważ Klient ma dostęp do wszystkich potrzebnych informacji związanych ze swoją maszyną w jednym miejscu. Może również liczyć na stały kontakt z naszą firmą Hebrock Polska.

Call Now Button